Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kaip įtikinti pirkėją pirkti seną skrudintuvę?

„Parduodu naudotą skrudintuvę. Kaina 5 €“. Ar toks skelbimas sudomintų? Greičiausiai ne, nes pasislėptų dar tūkstančio kitų panašaus turinio skelbimų šešėlyje. O ką daryti, kad tavo skelbimai internete būtų labiau pastebėti ir kaip parašyti skelbimą, kad parduotum daiktą bent keliais eurais brangiau? Tam yra kelios paprastos taisyklės.

Nepatingėk aprašyti parduodamo daikto.

Kiekvienas naudotas ir parduodamas daiktas turi savo gamintoją, modelį ir technines specifikacijas, tu žinai, koks yra jo pavadinimas. Ant prietaiso(ar ant jo dokumentų) tikrai yra gamintojas ir modelio pavadinimas, o technines specifikacijas gali rasti internete. Tai suteiks galimybę geriau matyti prietaiso privalumus ir labiau gundys įsigyti. Galbūt gali rasti Youtube prietaiso reklamą, pristatymą, apžvalgą? Tai priverstų pirkėją ilgiau užtrukti ties tavo skelbimu ir įsiminti, jog „yra skrudintuvės skelbimas su youtube filmuku, gal tą skrudintuvę ir reikia griebti!“.


Papasakok daikto istoriją.

Kiekvienas daiktas turi savo istoriją, kažkas juo naudojosi, kam jis buvo naudotas, o gal dulkėjo pakampėje. Gal įsigijai skrudintuvą su tikslu bent porą kart per savaitę pasiskrudinti pusryčiams duonos prie sveikų salotų ar omleto, tačiau jau po trečio bandymo supratai, jog esi pelėda ir atsikelti anksčiau bei pasigaminti pusryčius yra misija neįmanoma, todėl skrudintuvė metus dulkėjo, kol atsikraustė sužadėtinė, kuri turi geresnę skrudintuvę. O kam jums dvi skrudintuvės? Taigi vieną parduodi. Papasakojęs nuoširdžią istoriją turi daugiau šansų sudominti pirkėją.


Surenk fotosesiją.

Nereikia turėti profesionalaus fotoaparato, kad galėtum kokybiškai nufotografuoti parduodamą daiktą ar prietaisą. Tiesiog palauk šviesiausio dienos meto, o jei parduodi nedidelį daiktą, tuomet nukreipk į jį stalinę lempą, apšviesk arba fotografuok ant palangės saulės šviesoje. Nufotografuok iš kelių pusių. Taip pat jei kartu su daiktu parduodami priedai, pridedami dokumentai, dėžė, instrukcijos, tuomet nufotografuok ir juos. Žmonės renkasi žvelgdami į fotografijas, tad matydami, jog už tą pačią kainą gauna ir dokumentus, ir instrukciją, ir dar kokį priedą ar dovanėlę, įsivaizduoja, jog įsigyja vertingesnį daiktą. Taigi, tokie skelbimai turi daugiau šansų!
Tik trys patarimai, tačiau išties vertingi norintiems parduoti ne tik skrudintuvę, tačiau ir traktorių, katilą, automobilį ar paslaugą, pvz.: Gyvų ir negyvų dantų balinimas.

Leave a comment