Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kaip pradėti sėkmingą bendradarbiavimą su užsienio partneriais

Ateina laikas, kai mūsų galvoje ima bręsti verslo idėjos. Regis, dar visai neseniai buvome patenkinti samdomu darbu ir džiaugėmės, jog neturime dideli atsakomybių, na o šiandien viskas atrodo kitaip. Noras sukurti verslą ir išnaudoti turimas idėjas nėra svetimas daugeliui iš mūsų, tačiau kartais tiesiog pritrūkstame drąsos ir ryžto, na o tai be galo svarbūs aspektai.

Kaip žinia, kiekviena idėja yra skirtinga ir reikalauja kitokio pasirengimo, planavimo, tačiau šį kartą aptarsime vieną dilemą, kurią sunku išspręsti daugeliui pradedančiųjų verslininkų. Natūralu, jog renkantis paslaugų sektorių, bendradarbiavimas su užsienio partneriais tampa be galo svarbus. Būtent jie gali pasiūlyti prekes, paslaugas ar idėjas, kurias galėsite puoselėti mūsų šalyje. Žinoma, greičiausiai svarstote, kokia stambi ir dėmesio verta įmonė iš užsienio norės bendradarbiauti su smulkaus verslo atstovu Lietuvoje? Keldami šį klausimą esate teisūs, galbūt toks apibūdinimas ir neatrodo itin patrauklus, tačiau viskas priklauso nuo pateikimo. Šiuo atveju net ir vertimų biuras Kaune, kurio paslaugomis naudositės, turi būti pasirinktas išties atidžiai. Kiekvienas žingsnis formuoja atitinkamą nuomonę į jūsų įmonę, idėją ir verslo etiką, kuri labai vertiname bet kurioje pasaulio šalyje.

Taigi, nuo ko pradėti ieškant užsienio partnerių? Jei jau turite idėją, įmonę ir viskas, ko trūksta tai užsienio partneris – jums reikėtų koncentruotis į pasiūlymą. Kaip žinia, internete galite rasti be galo daug informacijos apie įvairaus pobūdžio firmas bet kuriame pasaulio krašte, tad išsiųsti pasiūlymą nėra sudėtinga. Visgi, galite būti tikri, jog tokių pasiūlymų firmos gauna kiekvieną dieną, na o tam, jog jūsiškis būtų pastebėtas, reikia imtis šio to neįprasto. Nebijokite būti kitokie, kūrybiški ir išskirtiniai.

Originalumas traukia ne tik itpro fesionalo akį, na o jei visa tai perteiksite kartu su profesionalumu – jums dėmesys bus garantuotas. Kalbant apie tai, ko vertėtų nepamiršti ir nepraleisti pro akis – taisyklinga užsienio kalba. Jei jau norite įrodyti, jog esate pasiruošę dirbti ir demonstruoti geriausius rezultatus, gramatinės klaidos pasiūlyme ar susirašinėjimo laiškuose būtų pražūtingos. Būtent dėl šios priežasties bet kuris vertimų biuras Kaune jums gali pagelbėti. Tiesa, jei bendraujate su atstovais, kurių šalies kalba yra be galo reta, gali būti jog vertėjų paslaugų teks paieškoti ilgiau, tačiau Lietuvoje gausu kvalifikuotų firmų, kurios sutiks jums pagelbėti.

Išsiųstas pasiūlymas – tai masalas, na o toliau seka laukimas. Galite luktelėti savaitę, na o tada, jei negavote jokio atsako, pats metas imtis iniciatyvos. Susisiekite su atstovais telefonu arba parašykite dr vieną elektroninį laišką. Taip įsitikinkite, jog pasiūlymas buvo gautas ir pasiekė atitinkamus asmenis. Jei pokalbis telefonu jums kelia baimę dėl kalbos barjero, vertimų biuras Kaune gali pasiūlyti savo atstovą, kuris visa tai padarys už jus, Taip būsite tikri, jog ir toliau skleidžiate profesionalumo įvaizdį, kuris jums ir padės sukurti tinkamus ryšius su užsienio partneriais.