Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vizitinės kortelės – naudingas sprendimas ar atgyvena?

Šiais laikais mes turime išskirtinę galimybę užsiimti tokia veikla, kuri mums teikia ne tik finansinę laisvę, bet ir laimę. Greičiausiai ne kartą girdėjote istorijas, kaip mūsų seneliai gaudavo paskyrimus dirbti vienoje ar kitoje įmonėje, na o jiems pasipriešinti buvo tiesiog nepriimtina. Tai reiškia, jog sprendimas, kur dirbs žmogus, būdavo priimamas už jį. Sunku ir suvokti, kaip buvo galima gyventi tokiomis sąlygomis, tačiau tokie jau buvo laikai.

Galime tik apsidžiaugti, jog šiandieninė situacija yra visiškai kitokia ir suteikia daugiau laisvės kiekvienam iš mūsų. Būtent laisvė kurti, generuoti idėjas ir jas įgyvendinti priveda prie to, jog vis daugiau jaunų žmonių kuria savo verslus. Tiesa, kūrybinė laisvė lemia faktą, jog auga konkurencija ir išsiskirti darosi be galo sudėtinga. Kiekviena įmonė ar jos vadovas naudojasi jam priimtinomis priemonėmis, tačiau mes priminsime apie vieną iš jų, kurią galbūt jau spėjote pamiršti. Tai – vizitines korteles.

Vizitinė kortelė- nepamainomas verslo atributas netgi ūkininkų turgelyje.

Niekam ne paslaptis, jog šiame socialinių tinklų ir “like’ų” pasaulyje didžioji dalis reklamos bei įvaizdžio kūrimo yra vykdoma per internetinius kanalus, tačiau kitos priemonės taip pat veiksmingos. Taigi, šiek tiek plačiau apie mūsų siūlomą variantą. Visų pirma pradėkime nuo to, jog bendraudami su žmonėmis dažnai norėsite prisistatyti.

Pristatyti save ir savo įmonę bei jos vystomą veiklą. Kad ir kokie įsimintini būtų jūsų žodžiai, vakaro eigoje jie visiems pasimirš, na o vizitines korteles ir yra skirtos tam, jog padėtų prisiminti jums svarbius asmenis – “apie mane“. Tiesa, negalima pamiršti ir pačios kortelės išvaizdos – dizaino. Jei norite sukurti atitinkamą įvaizdį, padaryti įspūdį ir patraukti žmonių dėmesį, jums teks sugeneruoti išskirtinę idėją. Bet kokio prekinio ženklo vystyme svarbus vientisumas, na o vizitines korteles gamyba tikrai nebus pirmasis jūsų darbas veikloje. Taigi, kai turėsite logotipą, internetinę svetainę bei bendrą veiklos viziją, kortelių dizainas susidėlios daug paprasčiau nei atrodo dabar. Mes gyvenime informacinių technologijų amžiuje ir jų svarbos negali paneigti nė vienas.

Mes turime išskirtinę laisvę kurti ir įgyvendinti visas savo idėjas, tačiau pasimetę rinkos pokyčiuose nebežinome, ko imtis ir kaip išsiskirti.

Visgi, jei gauname pasiūlymą ar bet kokią informaciją apie vykdomą veiklą, vizitinė kortelė yra daug pranašesnis sprendimas nei tiesiog pavadinimo įsivedimas į telefoną. Apie tai žmogus kitą dieną gali ir pamiršti, na o kortelę piniginėje ar rankinėje visada rasite ir tai jums primins, jog verta peržiūrėti siūlomas prekes ar paslaugas.

Mes turime išskirtinę laisvę kurti ir įgyvendinti visas savo idėjas, tačiau pasimetę rinkos pokyčiuose nebežinome, ko imtis ir kaip išsiskirti. Kokios reklamos bei įvaizdžio formavimo priemonės mums padės pasiekti geriausius rezultatus. Šiuo atveju mes siūlome nepamiršti vizitinių kortelių, mat jos yra solidumo, aiškios vizijos formavimo dalis, kurią jūs galite išnaudoti savo verslo idėjos formavime.